Leden

Voor alle leden van Dea ex Machina is hier de relevante informatie te vinden, zoals een update van het buddy-systeem, een agenda en informatie over de activiteiten.

Agenda
Eerste lunch van het jaar (met de nieuwe WB-dames): dinsdag 11-09-2018
Borrel: dinsdag 25-09-2018
Lunch: dinsdag 09-10-2018
Borrel: dinsdag 23-10-2018

 

Buddy score

Hieronder is de actuele stand van het buddypuntensyteem te zien. De buddypunten zijn als volgt te verdienen: voor elke lunch krijg je alleen 1 punt, als je met je buddy komt krijg je 3 punten. Voor elke borrel of andere activiteit krijg je 2 punten als je alleen komt en 5 punten als je met je buddy komt. Bovendien proberen we paars te verspreiden en krijg je een bonuspunt als je met dea-kleding komt. Vorige buddy contest is gewonnen door Danique en Eline, gefeliciteerd dames! Zij gaan genieten van onze buddybokaal. Hieronder zijn de huidige buddies en hun scores te vinden. May the points be with you!

 

 Paaslunch 27-03-18Borrel 24-04-18Lunch 01-05-18Borrel 15-05-18Dies Lunch 06-06-18Date Diner 12-06-18Lunch 11-9-18Totaal
Silvie & Pascalle H464646434
Mariska & Lotte W363046123
Danique & Lotte H403042114
Andra & Eline12121209
Eelkje & Merit463246328
Angelique & Sabine121216114
Alicia & Renske00304007
Anouck & Danielle124216117