Leden

Voor alle leden van Dea ex Machina is hier de relevante informatie te vinden, zoals een update van het buddy-systeem, een agenda en informatie over de activiteiten.

Agenda

Borrel: 13-03-2018

Paaslunch: 27-03-2018

Borrel: 24-03-2018

Lunch: 01-03-2018

Borrel: 15-03-2018

 

Buddy score

Hieronder is de actuele stand van het buddypuntensyteem te zien. De buddypunten zijn als volgt te verdienen: voor elke lunch krijg je alleen 1 punt, als je met je buddy komt krijg je 3 punten. Voor elke borrel of andere activiteit krijg je 2 punten als je alleen komt en 5 punten als je met je buddy komt. Bovendien proberen we paars te verspreiden en krijg je een bonuspunt als je met dea-kleding komt. Vorige buddy contest is gewonnen door Pascalle en Floor, gefeliciteerd dames! Zij gaan genieten van ons buddybokaal! Hieronder zijn de huidige buddies en hun scores te vinden! May the points be with you!

 

Buddypunten 2016-2017

 Nieuwjaarslunch 19-01-2017Borrel met KB 07-02-2017Lunch 16-02-2017...?Nieuwjaarsdiner 03-03-2017Lunch 14-03-2017Lunch 04-05-2017Deaweekend 2017Borrel 09-05-2017Dieslunch 09-06-2017Dea Dies Date Diner 13-06-2017Lunch 20-08-2017Lunch 19-10-2017Pubquiz 21-11-2017Borrel 06-02-2018Nieuwjaarsdiner 2018Borrel 13-03-2018Totaal
Floor & Alicia0600504663511306046
Margriet & Sabine1633613621511022245
Eline & Danique4604511061513165251
Mariska & Eelkje4343231004511305039
Daniƫlle K. & Silvie3631213221300322034
Daniƫlle M. & Jade1344213221311100231
Anouck & Carlotta4011213224300002023