Leden

Voor alle leden van Dea ex Machina is hier de relevante informatie te vinden, zoals een update van het buddy-systeem, een agenda en informatie over de activiteiten.

Agenda
Borrel: dinsdag 27-11-2018

Algemene leden vergadering: donderdag 29-11-2018

 

Buddy score

Hieronder is de actuele stand van het buddypuntensyteem te zien. De buddypunten zijn als volgt te verdienen: voor elke lunch krijg je alleen 1 punt, als je met je buddy komt krijg je 3 punten. Voor elke borrel of andere activiteit krijg je 2 punten als je alleen komt en 5 punten als je met je buddy komt. Bovendien proberen we paars te verspreiden en krijg je een bonuspunt als je met dea-kleding komt. Vorige buddy contest is gewonnen door Danique en Eline, gefeliciteerd dames! Zij gaan genieten van onze buddybokaal. Hieronder zijn de huidige buddies en hun scores te vinden. May the points be with you!

 

 Paaslunch 27-03-18Borrel 24-04-18Lunch 01-05-18Borrel 15-05-18Dies Lunch 06-06-18Date Diner 12-06-18Lunch 11-9-18Borrel 25-9-18Lunch 09-10-18
Borrel 23-10-2018Lunch 13-11-2018Totaal
Silvie & Pascalle H4646464642450
Mariska & Lotte W3630461532336
Danique & Lotte H4030421012118
Andra & Eline121212000009
Eelkje & Merit4632463040335
Angelique & Sabine1212161212120
Alicia & Renske003040001019
Anouck & Daniƫlle M1242161240326