Leden

Voor alle leden van Dea ex Machina is hier de relevante informatie te vinden, zoals een update van het buddy-systeem, een agenda en informatie over de activiteiten.

Agenda

Nuldejaarslunch: ??

Ladies Kick-In: 20-08-2018 tot 22-08-2018

 

Buddy score

Hieronder is de actuele stand van het buddypuntensyteem te zien. De buddypunten zijn als volgt te verdienen: voor elke lunch krijg je alleen 1 punt, als je met je buddy komt krijg je 3 punten. Voor elke borrel of andere activiteit krijg je 2 punten als je alleen komt en 5 punten als je met je buddy komt. Bovendien proberen we paars te verspreiden en krijg je een bonuspunt als je met dea-kleding komt. Vorige buddy contest is gewonnen door Danique en Eline, gefeliciteerd dames! Zij gaan genieten van ons buddybokaal! Hieronder zijn de huidige buddies en hun scores te vinden! May the points be with you!

 

 Paaslunch 27-03-18Borrel 24-04-18Lunch 01-05-18Borrel 15-05-18Dies Lunch 06-06-18Date Diner 12-06-18Totaal
Silvie & Pascalle H46464630
Mariska & Lotte W36304622
Danique & Lotte H40304213
Andra & Eline1212129
Eelkje & Merit46324625
Angelique & Sabine12121613
Alicia & Renske0030407
Anouck & Danielle12421616